7 Yaşındaki Çocuğu Önce Darp Etti, Sonra “Seni Bıçaklarım” Dedi

İstanbul’un Fatih ilçesinden 7 yaşındaki Bayram L. ile başka bir çocuk kavga etti. Ardından bakkala giden çocuk kavga ettiği arkadaşının babası tarafından darp edilip, tehdit edildi.

Dün gece Fatih’in Koca Mustafa Paşa Mahallesi’nde meydana gelen olayda 7 yaşındaki Bayram L. parkta oynadığı sırada başka bir çocukla kavga etti. Çocuk durumu babasına anlatınca baba, Bayram L.’yi parkta darp etti.

Ardından oturdukları sokakta bakkala ekmek almaya giden Bayram, kavga ettiği çocuğun babası tarafından tekrar darp edilip “seni gebertirim”, “seni bıçaklarım” şeklinde tehditler savurduğu anlar bakkalın güvenlik kameralarına yansıdı.

“OĞLUMUN KAFASINDA ŞİŞME VAR”

Gözyaşları içinde bakkaldan ayrılan çocuğun annesi Nurhan L. “Benim oğlum 3 gün önce parka gidip parktaki bir kızla kavga ediyor. Oğlum gelip bana ‘Parkta bir kıza hiçbir şey yapmadım, babası gelip beni dövdü’ dedi. Dünde çocuğum markete gitmişti. Kız çocuğunun babası gelip çocuğuma tokat atmış. Sonra ben markete gittim. Market sahibi bana ‘çocuğunu dövdü. 6-7 defa tokat attı’ dedi. Oğlum ekmek alırken gelip tokat atmış. Oğlumun kafasında şişme var. Oğlumu tehdit etmiş” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir